Kariera

poszukujemy młodych kreatywnych ludzi do zespołu, którzy chcą odkrywać swoje zdolności w naszych szeregach. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Na wybrane zgłoszenia odpowiemy. Jak widzicie obszar badań, które podejmujemy jest rozległy, nie da się tego wszystkiego wykonać bez angażowania ludzi i budowanie zespołów. Z doświadczeń, które mamy wiemy, że jeżeli u nas nie znajdziesz zatrudnienia to w projektach, w których jesteśmy zaangażowani lub doradzamy jest szansa.

 

Kariera dla aktywnych

 

Oferujemy karierę dla aktywnych pod naszym skrzydłami. Jeżeli jesteś pasjonatą w swojej dziedzinie wiedzy - nie zależnie czy pracujesz na uczelni czy sam w domu, jeżeli masz wiedzę i umiejętności do dzielenia się nią, jeżeli masz pomysł na produkt, usługę, którą możesz wykonywać - to możesz u nas zrealizować ten pomysł.

Nie martw się, o swoje prawa autorskie i majątkowe - one zostaną przy Tobie, twoja praca zawsze będzie twoja. Mamy model współpracy taki, że dzięki kooperacji możemy zyskać więcej. Wspierając się na wzajem, zawsze można dalej zajść.

Firma  istnieje od 2012 i skupia ludzi ambitnych, profesjonalnych i nastawionych na rozwój. Działalność w branży rozwojowej, analitycznej, medycznej oraz nastawienie firmy na potrzeby pracowników klasyfikuje tę firmę w obszarze dobrego i stabilnego pracodawcę. Obecnie zatrudnia pracowników etatowych i chwili obecnej nie prowadzi procesu rekrutacji nowych pracowników, a jedynie współpracowników B2B/

Możesz złożyć swoją kandydaturę do naszej bazy, w razie zainteresowania skontaktujemy się z Tobą.

 

Praktyki i Staże

Firma prowadzi również praktyki i staże związane z wybranymi obszarami działalności firmy. Zdobądź doświadczenie!!