Uaktualnienie:

2017 - SYSTEM ZOSTAŁ SPRZEDANY DO DALSZEGO ROZWIJANIA PRZEZ INNĄ FIRMĘ

addropTM – marketing jest jedną z ważniejszych etapów we wdrażaniu innowacji. Mając wiedzę i kontakty jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawnie kampanię reklamową, korzystając z własnych innowacyjnych rozwiązań. Reklama poprzez nas umożliwia dotarcie do określonego użytkownika i przedstawienie mu określonego produktu. Skupienie portali specjalistycznych oraz ścisła współpraca z klastrem portali naukowych  umożliwia efektywne dodarcie reklamowanych produktów technologicznych, medycznych, nanotechnologii, farmacji, analitycznych do określonej grupy studentów, pracowników naukowych lub działów B+R. Dodatkowo inne portale, z którymi współpracujemy, umożliwiają globalną reklamę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, mamy do zaoferowania nie tylko tradycyjne formy reklamy, ale także nowe innowacyjne formy takie jak reklama na fotografiach paszportowych i do dokumentów (portal www.photoid.eu).

 Oferujemy rozliczenia między innymi w następujących formach:

za wyświetlenie reklamy (CPM - cost per mile, cena za tysiąc wyświetleń reklamy),
za kliknięcie reklamy ( CPC - cost per click, cena za kliknięcie w reklamę),
stała obecność na witrynie (FF - flat fee),
za wykonanie zadania (CPA – cost per action),
za wypełnienie formularza (CPL – cost per lead),
reklama rozproszona (w ramach modelu emisji RON – Run of Network, czy ROC – run of category),
reklama drukowana w czasopismach branżowych (np.:  Otwarta Innowacja), w książkach,
reklama wysyłana do domów w formie drukowanej,
artykuły sponsorowane,
reklama audiowizualna,
reklama na odbitkach fotograficznych – forma drukowana-elektroniczna,
hybrydy (połączenia różnych modeli).

Jeśli masz jakieś pomysły lub czegoś Tobie brakuje to pisz. W każdym przypadku, jeśli zareklamujesz swój produkt, usługę lub siebie – zawsze dostajesz szczegółowy raport potwierdzający wykonanie przez nas zadania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy mu najlepszą formę współpracy.

                Obecnie dysponujemy bazą około 30 portali, które w ostatnim roku miały ponad 2 miliony wyświetleń.

                Narzędzia dostępne u nas (własny serwer reklamowy - autorskie rozwiązanie, własny system statystyk, portale, współpraca) doskonale się nadają do reklamy projektów unijnych, reklam promujących wiedzę, nowych produktów oraz dotarcie do innowatorów.

Dla reklamodawców

 Masz swój niepowtarzalny, specjalistyczny portal i:

chcesz mieć łatwość zarządzania reklamą,
chcesz, żeby inni umieszczali reklamę, którą zaakceptujesz, na Twoim portalu

chcesz mieć jasne i przejrzyste rozliczenia reklam,
chcesz umieszczać własne reklamy, które pozyskałeś na swoich portalach, i nie płacić pośrednikom, a przy tym chcesz mieć możliwość ich rozliczenia,
chcesz zaoferować coś wyjątkowego,

a przede wszystkim chcesz, aby Twoja praca stała się aktywem, które będzie Ci przynosiło zysk. Jeśli tak to pisz do nas, bądź naszym partnerem biznesowym.

 

Reklama w km2 w internecie,

jeśli przyjąć, że najbardziej popularną rozdzielczością ekranu według danych StatCounter jest 1366 x 768 pikseli, oraz średnio ekran zajmuje 0.065m2, to w chwili obecnej każdego roku dysponujemy obszarem  47km2 powierzchni monitorów w ciągu roku.