Firma prezentuje się na stoisku wystawowym. Wrocław 23-24 października 2013 r,  Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4,52-326 Wrocław.

Firma prezentowała swoje rozwiązania z obszaru analizy danych, modelowania molekularnego oraz kreacji innowacji.

Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE, to unikatowa w skali kraju otwarta impreza dedykowana z jednej strony firmom – lokatorom Instytucji Otoczenia Biznesu z drugiej osobom i firmom zainteresowanym założeniem swojego pierwszego biznesu oraz innowacjom. Targi odbędą się w trzech miastach – Łódź, Kraków i Wrocław, obejmując zasięgiem cały kraj.

W trakcie dwóch dni targów firmy-lokatorzy Instytucji Otoczenia Biznesu jak Parki Nauki i Technologiczne, Inkubatory Technologiczne i Przedsiębiorczości, Akademickie Inkubatory Technologiczne i Przedsiębiorczości oraz Centrów Transferu Technologii, będę mieć okazję zaprezentować swoje usługi i produkty odwiedzającym targi, a także zapoznać się z firmami i ich ofertami z innych IOB.

Targom towarzyszyć będzie akcja promocyjna obejmująca m.in. spoty w rozgłośniach radiowych regionu, w którym odbywać się będą imprezy oraz ekspozycja plakatów.

Więcej informacji: http://targi4future.pl