banner_research_A.jpg

Styczeń 2013 rok jest początkiem wprowadzenia dodatkowej usługi – druk na życzenie fotografii do dokumentów wygenerowanych przez portal photoid.eu. Mimo, że portal istnieje od 2012 roku czekaliśmy, aż do tej pory z wprowadzeniem tej usługi na rynek aby zapewnić wysoki standard użytkownikom wydruku fotografii.

 

Uaktualnienie:

USŁUGA ZOSTAŁA DALEJ PRZEKAZANA, NIE MNIEJ JEDNAK BYŁO NAM NIEZMIERNIE MIŁO WSPOMÓC OPROGRAMOWANIEM POMYSŁU PRZEZ NASZ TEAM !

 

analizy rynku wynik, że druk fotografii w fotolabie na poczekaniu nie jest wystarczająco dobry jakościowo, wymaga czasu aby dotrzeć do punktu, wymaga spradzenia rozmiau bo każda firma specjalizująca sie w tych produktach posiada własne rozmiary papieru. Po rozważaniu wszystkich możliwości druku, wybraliśmy wykonywanie druku w technice termosublimacyjnej na profesjonalnym sprzęcie dostarczonym przez firmę CANON, na papierze oczywiście oryginalnym Canona. Druk w wymienionej technice daje odbitki fotograficzne jakości zdjęć wykonanych w profesjonalnych fotolabach - nie na poczekaniu.  Mimo, że koszty samego druku są wysokie (cena papieru jest wysoka oraz zastosowanego urządzenia) zdecydowaliśmy się na zastosowanie w pieszym okresie ceny promocyjnej – równej około 2 biletów komunikacji autobusowej. Cena ma nakłonić użytkowników do częstego korzystania z serwisu oraz uświadomienie sobie, że w cenie dotarcia do punktu fotograficznego mają możliwość zamówienie odbitki on-line z przesłaniem w ciągu 2 dni pocztą do domu. Oczywiście oszczędzają czas który mogą poświęcić rozrywce.

Etapy innowacyjnego rozwiązania:

  1. Rozpoznanie potrzeb klientów
  2. Wykorzystanie niższy
  3. Wprowadzenie na rynek nowej usługi photoid.eu
  4. Dostarczenie wydruku do domu (wysoka jakość, trwałość zdjęcia -około 100lat! oraz sprawdzone parametry rozmiarowe wraz z wykrojem zdjęcia)
  5. Zapraszamy do skorzystania z tej usługi