Kariera

poszukujemy młodych kreatywnych ludzi do zespołu którzy chcą odkrywać swoje zdolności w naszych szeregach. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Na wybrane zgłoszenia odpowiemy.

 

Kariera dla aktywnych

Jeżeli jesteś pracownikiem naukowym lub pasjonata, lub skończyłeś nie dawno studia i posiadasz wiedzę i umiejętności, masz pomysł na produkt, usługę, którą możesz wykonywać, a przeraża ciebie  cała otoczka administracyjna lub  usługa jest niszowa i nie będzie gwarantowała tobie wystarczających zysków aby funkcjonować jedynie z tej pracy, jeśli myślisz nad stworzeniem swojego aktywa – Jest dla Ciebie szansa u nas - umieszczając swoją ofertę, produkt  u nas- a o klienta my zadbamy. Dajemy jeszcze więcej,  pokazując nam swoje umiejętności proponujemy Tobie prace przy różnych projektach. Jeżeli masz także jakieś opracowanie, a chcesz sprzedać je, to możesz także umieścić o nim taką informację, mogą być to studia literaturowe, raporty które tworzyłeś z pasji, czy rozwiązania. Także jeżeli jesteś właścicielem oprogramowania specjalistycznego możesz skorzystać z naszych usług. Jeżeli natomiast wykładasz – to także możesz polecić siebie – aby szukając specjalisty  z danej dziedzinie moglibyśmy Ciebie zatrudnić.

Firma  istnieje od roku  i skupia ludzi ambitnych, profesjonalnych i nastawionych na rozwój. Działalność w branży rozwojowej i medycznej oraz nastawienie firmy na potrzeby pracowników klasyfikuje tą firmę w obszarze dobrego i stabilnego pracodawcę. Obecnie zatrudnia pracowników etatowych i chwili obecnej nie prowadzi  procesu rekrutacji nowych pracowników.

Możesz złożyć swoją kandydaturę do naszej bazy, w razie zainteresowania skontaktujemy się z Tobą.

 

Praktyki i Staże

Firma prowadzi również praktyki i staże związane z wybranymi obszarami działalności firmy. Zdobądź doświadczenie!!